MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual IBATECH 2018

IBATECH 2018

12 – 15 Nisan 2018 – İstanbul, Türkiye

Federal Almanya Cumhuriyeti sunumuna hoş geldiniz!

IBATECH 2018
12 – 15 Nisan 2018
İstanbul, Türkiye

IBATECH 2018 Almanya pavyonuna hoş geldiniz!

Fırın ve şekerleme sektörünün lider ticaret fuarı IBATECH İstanbul, önde gelen ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin geniş bir ürün yelpazesini sunar.

Türkiye'de sektörün pazar payı 6 milyar doları aşmıştır ve iç pazar talebinin ve bölgedeki ihracat gücünün artması nedenleriyle sürdürülebilir bir büyüme potansiyeline sahiptir.

Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ile işbirliğiyle Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Almanya’dan bir grubun katılımını destekliyor ve dokuz firmaya en son teknolojiyi barındıran ürünlerini gösterme fırsatını ve Türkiye ve komşu ülkelerden gelen, önemli ve karar verme yetkisine sahip iştirakçilere "Made in Germany" sloganıyla tanınmış hizmetlerini sunuyor.

Almanya katılımında öncülüğü üstenen VDMA Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Derneği, Alman delegasyonuna eşlik ederek resmi Alman danışma standında profesyonel tavsiyelerde bulunacak.

Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Alman Fuar Endüstrisi Birliği (AUMA) ve destekleyici VDMA Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Derneği olarak tüm katılımcılara başarılı bir fuar dileriz ve CNR Expo Center, Salon 3, Stand 334/335’deki Almanya pavyonuna gelen tüm ziyaretçilerimizi içtenlikle selamlarız.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

Werner & Pfleiderer
Deck Oven MATADOR
Stand numarası: 335A

Werner & Pfleiderer
Spiral Mixer KRONOS
Stand numarası: 335A

MIWE Michael Wenz GmbH
MIWE backcombi
Stand numarası: 335G

WIESHEU GmbH
WIESHEU oven range
Stand numarası: 335C

Werner & Pfleiderer
Dough Dividing and Roundmoulding Machine TEWIMAT
Stand numarası: 335A

RATIONAL AG
SelfCookingCenter®
Stand numarası: 335D

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

WP Donut Days
Powdered in white, colorfully sugared, fried, with or without filling – imagination knows no boundaries when it comes to donuts. In America, this bakery item made from wonderfully fluffy dough has been at the tip of everyone’s tongue for decades, and is increasingly popular around th... | Ek bilgi için

Quick and gentle loading
Dough with a very long dough rest is the trend, because it guarantees tasty, well digestible baked goods. The HK 100 tipping lifter facilitates the bakers’ work when producing these goods. It automatically lifts up to 60 kg of dough directly out of the dough rest box, and tips it into the ... | Ek bilgi için

New space for growth
More customers and more visitors – WP Haton has successfully grown in the past years. The corporate building was now adapted to the changed circumstances. For the old factory building, this meant a true metamorphosis. | Ek bilgi için

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi
MIWE Michael Wenz GmbH
Stand numarası: 335G